Płatności i dostawy towaru

Płatności

Wszystkie ceny podane na stronach Sklepu internetowego są cenami brutto w złotych polskich. Zawierają one wszystkie składniki, w tym podatek VAT, cła oraz wszelkie inne wymagane prawem daniny. Ceny produktów nie zawierają kosztu dostawy, który zawsze określany jest osobno.

Klienci dokonujący zakupu w sklepie Aquapurit mają możliwość zapłaty za towar:

 • za pobraniem lub
 • przelewem na numer konta bankowego podanego w emailu „Potwierdzenia przyjęcia zamówienia i zawarcia umowy”.

Informacje dot. przesyłki

  Szanowni Państwo prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, które rozwieją Państwa wątpliwości związane z przesyłką i pozwolą uniknąć jakichkolwiek problemów na etapie dostawy zamówienia.
  • Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Państwa w trakcie składania zamówienia.
  • Towar jest wysyłany do Klienta za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich.
  • Po wysłaniu przez nas towaru otrzymacie Państwo od firmy kurierskiej e-maila z informacją o terminie odbioru przesyłki oraz numer listu przewozowego, za pomocą którego możliwe będzie śledzenie drogi przesyłki.
  • Przesyłki dostarczane są przez kuriera w dni robocze od poniedziałku do piątku; do klientów indywidualnych w godzinach od 11.30 do 18.00;
   do firm od 11.30 do 16.00.
  • Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu Klienta w przypadku gdy waga paczki nie przekracza 31,5 kg. Przesyłki o większej wadze są dostarczone pod drzwi budynku wskazanego w adresie dostawy.
  • W chwili odbioru przesyłki Klient powinien sprawdzić jej zawartość i ogólny stan zamówionego towaru w obecności kuriera.
  • W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy w obecności kuriera, spisać protokół szkody, w protokole należy wpisać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków towaru i opakowania i następnie podpisany protokół przesłać do sklepu .

Koszty przesyłki

do 40 kg
max: 60x40x60 cm
(ćwierćpaleta)
do 150 kg
max: 120x80x120 cm
(paleta)
powyżej 150 kg
max: 120x80x220 cm
(paleta)
płatność przelewem 75 zł 150 zł cena ustalana indywidualnie *
płatność za pobraniem 95 zł 175 zł
Przesyłka do 40 kg obejmuje zdecydowaną większość realizowanych przez nas zamówień. Biorąc pod uwagę sprzedawany przez nas asortyment oraz jego wagę przesyłkę do 40 kg należy traktować jako paczkę standardową. Pozwala ona na przesłanie kompletu składającego się z bidetotoalety z deską oraz baterii podtynkowej.
Z kolei przesyłka do 150 kg pozwala wysłać pełny zestaw instalacyjny, w skład którego wchodzi: bidetotoaleta, deska, bateria podtynkowa oraz stelaż do muszli podwieszanej.
W przypadku paczek do 40 i do 150 kg cena przesyłki wyliczona jest automatycznie przez system na podstawie wagi zakupionych produktów. Cena ta podawana jest każdorazowo na stronie koszyka jak również na stronie podsumowania zamówienia.
* W przypadku przesyłek powyżej 150 kg koszt dostawy uzależniony jest nie tylko od wagi i gabarytów towaru ale i od ilości palet, na których towary te będą musiały zostać wysłane, wobec czego cena takiej przesyłki wyliczana jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Przy dużych zamówieniach istnieje również możliwość darmowej wysyłki.

Czas realizacji zamówienia

  • W przypadku płatności za pobraniem dzień rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z datą otrzymania przez Klienta pocztą email „Potwierdzenia przyjęcia zamówienia i zawarcia umowy”.
  • W przypadku płatności przelewem dzień rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z datą wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w „Potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i zawarcia umowy”.
  • Termin dostawy towarów znajdujących się na stanie magazynowym sklepu wynosi od 1 do 5 dni roboczych licząc od wskazanego powyżej dnia rozpoczęcia realizacji zamówienia.
  • W przypadku towarów dostępnych wyłącznie „Na zamówienie” o czasie oczekiwania i terminie dostawy Klient informowany jest drogą mailową po uzyskaniu informacji przez sklep od producenta lub dystrybutora towaru. W przypadku dostępności towaru wyłącznie „Na zamówienie” stosowna informacja o tym znajduje się na stronie towaru.
DO GÓRY

.::  czysto, szybko, zdrowo i przyjemnie  ::  nowoczesne toalety z funkcją bidetu  ::.