Basia
Ciężko mi się do tego przyznać, ale nie wierzyłam i szczerze mówiąc dziwiłam się zachwytowi koleżanki, która wyposażyła swoją łazienkę w bidetotoaletę. Myślałam, że przesadza zachwalając jej zalety ….dopóki ukradkiem z niej nie skorzystałam. Obecnie po remoncie łazienki mam teraz identyczną u siebie. Z czystym sercem polecam!
Maciej Nowicki
Wiem, że brzmi to jak bzdura, ale nie ma innej możliwości, jeśli spróbujesz - zakochasz się w bidetotoalecie.morpheus
Ciepła, orzeźwiająca woda na każde machnięcie ręką jest 100 razy lepsza niż szorstki papier. To moje zdanie. Ale nie słuchajcie mnie, ja jestem inny… Cenię sobie komfort i wygodę…
100krotka
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tego zakupu, nie sposób przecenić komfortu jaki daje korzystanie z bidetotoalety.
ojciec_dyrektor
Jak dla mnie to niezbędna rzecz która, powinna znajdować się w każdym domu. Higiena po pierwsze a… przyjemność po drugie. Mówię poważnie… • Co tu dużo pisać. Jakby nie patrzeć, jakby nie myśleć i co by nie mówić to ten produkt zawsze obroni się sam. Bez zbędnych słów.
  Mao
 • W końcu czysto, prosto i wygodnie !

  Kasia
 • Świetny gadżet, wzbudza zainteresowanie moich znajomych. Dla mnie to jednak przede wszystkim bardzo praktyczny wynalazek.
  ZbyszekMarcin Wilecki
Robiłem u siebie remont łazienki. Przyznaję, że dużym oporem zostałem przekonany przez moją połówkę do zainstalowania w łazience dwóch ponadplanowych rzeczy: baterii termostatycznych i tego właśnie ustrojstwa. Całe szczęście, że wyszło na jej bo dziś dziwi mnie mój upór.. Kocham Cię Mycha! Mam nadzieję, że to przeczytasz.
Szymon WróblewskiProjekty łazienek
Bidetotoaleta to ostateczne rozwiązanie dylematu mieć bidet, czy nie - szczególnie dla posiadaczy małych łazienek. Każdy, kto ma miejsce na toaletę może mieć również bidet.
wjelkij-elektronik
Estetyka i jakość wykonania godna pochwały. Jednak funkcjonalność przebija wszystko.Mirosław Wędziński
Rewelacja!! Z reguły w miarę chłodno wypowiadam się właściwie o wszystkim, ale bidetotoaleta jest warta najbardziej wyszukanego słownictwa, tu się nie ma do czego przyczepić.Wszystko działa bez zarzutu i działać będzie, bo tu się nie ma co zepsuć. Moja łazienka teraz jest nie dość, że ładna, to jeszcze przede wszystkim praktyczna dzięki bidetotoalecie, to urządzenie, które spełnia swoją funkcję na najwyższym poziomie. Ktoś wpadł na pomysł jak połączyć 2 w 1 bez najmniejszego uszczerbku na wygodzie, mało tego dzięki kombinacji 2 w 1 zaoszczędziłem duuuuużo miejsca. Zastanawiam się tylko dlaczego dopiero teraz dowiedziałem się o istnieniu tego sprzętu, w każdym razie lepiej późno niż wcale, gorąco polecam.

 • Mamy dużą łazienkę, mogliśmy spokojnie zamieścić tam i bidet i toaletę. Po rozmowie z obsługą Aquapurit daliśmy się przekonać do jednego urządzenia. Po pierwsze po co dodawać sobie pracy z utrzymaniem w czystości dwóch sprzętów? Po drugie podczas podmywania siedzi się przecież na desce a nie na zimnej ceramice jak w przypadku bidetu brrrrrrrrrrrr …. Po trzecie nie musisz z gracją przemieszczać ruchem konika szachowego swoich szanownych czterech liter z ubikacji na bidet ;) Po czwarte najważniejsze przy takim rozwiązaniu –jak mówi mój mąż – „zostało nam sporo Władków w portfelu” ;)
  EmiliaMonia
Mam bidetotoaletę od jakiegoś czasu i stwierdzam, że jest naprawdę bardzo przydatna . W czasie miesiączki niezastąpiona bo ja nie wyobrażam sobie zmiany podpaski czy tez tamponu bez podmycia się, czasem używam chusteczek ale to nie to samo. Poza tym nie zawsze jest czas na kolejny prysznic czy kąpiel w wannie i wtedy można docenić największą jej zaletę - 100% świeżość bez dodatkowych ruchów i zdejmowania rzeczy.


W naszym domu bidetotoaletę zamontowaliśmy w drugiej łazience, która służy nam jako łazienka zapasowa oraz jako łazienka dla gości. Przede wszystkim zrobiliśmy to z uwagi na to, że jest niewielka. Po czasie z zdziwieniem przyznaję, że chętniej korzystam z podmywania w bidetotoalecie niż z bidetu, który mamy w dużej łazience. Na korzyść bidetotoalety przemawia to, że korzysta się z niej intuicyjnie, szybko i jakoś tak zupełnie naturalne - „bez gimnasytkowania” i co najważniejsze po każdym skorzystaniu z toalety. Myślę, że jeśli wiedzielibyśmy o tym wcześniej uwzględnilibyśmy ją również w dużej łazience.


Ola i DarekBidetotoaleta? Zupełnie nowy wymiar higieny. Człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego. Teraz trudno mi się bez niej się obyć. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego wynalazku. Zupełnie podobnie jak bez telefonu komórkowego, samochodu, internetu… Dzisiaj higiena intymna opierająca się wyłącznie o papier toaletowy wydaje mi się odrażająca.


Someone famous

Twoja opinia

A jaka jest Twoja opinia na temat bidetotoalety aquapurit?
Podziel się nią z innymi.


Autor opinii: *

Adres email: *

Nr zamówienia:

Twoja opinia: *

SpamTest. Wpisz małymi literami jaki kolor ma śnieg: 

* - pola wymaganeDO GÓRY

.::  czysto, szybko, zdrowo i przyjemnie  ::  nowoczesne toalety z funkcją bidetu  ::.