10 powodów, dla których w Twoim domu powinna znaleźć się bidetotoaleta Aquapurit


Powód 1. Higiena, higiena i jeszcze raz higiena...

Wyobraź sobie sytuację, w której Twoje dłonie zabrudzone są jakąkolwiek mazistą substancją o nieprzyjemnym zapachu. Jeśli zdecydujesz się je wyczyścić jednorazową chusteczką to mimo, iż zrobisz to najdokładniej jak to możliwe nie pozbędziesz się uczucia, że w dalszym ciągu są one brudne. Odniesiesz uzasadnione wrażenie, że zamiast dłonie oczyścić wtarłeś raczej brud w skórę. Twojego dyskomfortu nie zmniejszy również fakt, że na tak oczyszczone dłonie...

...założysz czyste, białe, pachnące rękawiczki... zresztą już sam pomysł z rękawiczkami wydaje Ci się absurdalny, prawda?
Jest dla Ciebie oczywiste, że umycie rąk wodą z mydłem będzie w tej sytuacji jedynym sensownym rozwiązaniem - zdecydowanie szybszym, wygodniejszym, a co najważniejsze będzie w 100% skuteczne i całkowicie higieniczne.

Zastanów się skoro więc nie używamy suchego papieru do czyszczenia brudnych dłoni, to dlaczego używamy go do czyszczenia okolic intymnych, które przecież ze swojej natury narażone są na występowanie podobnych zabrudzeń dużo częściej?

?!

Dlaczego po użyciu papieru toaletowego zakładamy na siebie czystą, białą, pachnącą bieliznę?
Dlaczego aż z takim trudem dostrzegamy podobieństwo i absurdalność obu tych sytuacji?

Odpowiedź jest prosta: decydują o tym przyzwyczajenia kulturowe. Twoje najbliższe otoczenie od najmłodszych lat nauczyło Cię traktować tego typu podejście do higieny jako całkowicie normalne. Zupełnie podobnie jak kiedyś całkiem naturalnie traktowano zachowania, które dziś mogą budzić jedynie Twoją odrazę. Pomyśl czy dziś nie brzydzą Cię:

To tylko nieliczne przykłady dawnych pomysłów na higienę osobistą. Niestety czy tego chcemy czy nie żyjemy w tej części świata, w której brud tuszowano pudrem, smród niemytego ciała – flakonem mocnych perfum a wszy i kołtuny – misternie zdobioną peruką.

Od czasów średniowiecza higiena osobista nie była mocną stroną Europejczyków. Na szczęście z biegiem lat ten trend w zauważalny sposób zmienia się na lepsze. Również i dzisiaj. Odbywa się to na Twoich oczach i z Twoim udziałem.

Jeżeli znalazłeś się na tej stronie to dowód na to, że czujesz, iż obowiązujący obecnie kanon higieny intymnej opartej o suchy papier toaletowy jest nie do końca zgodny z naturą i potrzebami fizjologicznymi człowieka. Jeśli myślisz, że coś tu jest nie tak to ... masz rację!

Zresztą podobnie jak Ty myśli większość Polaków jednak jak dotąd nikt nie zaproponował im produktu dzięki któremu mogliby dbać o higienę intymną w prawidłowy a jednocześnie tak bezproblemowy sposób. Do dziś. Bo teraz...

dzięki bidetotoalecie możesz dołączyć do rewolucji obyczajowej i przenieść higienę intymną swojej rodziny na wyższy poziom

Papierowi toaletowemu nie mówimy „tak” ale i nie mówimy „nie” gdyż to bez znaczenia. Bidetotoalety możesz używać z papierem toaletowym ale również nie musisz się martwić jeśli papieru w Twojej łazience zabraknie. Silny strumień wody skutecznie wypłucze z Twojego ciała wszystkie nieczystości a jeśli dodatkowo skorzystasz z mydła i ciepłej wody skóra okolic intymnych będzie idealnie czysta co zapewni Ci uczucie długotrwałego komfortu.

Najważniejsze aby zrozumieć, że używanie samego papieru toaletowego nigdy nie zapewni oczekiwanej przez Ciebie czystości, a jego stosowanie niewiele ma wspólnego z higieną. To oczywiste gdyż czystość zawsze związana jest z wodą. Dlatego właśnie bidet cieszy się tak dużą popularnością na całym świecie. Pozwala zachować świeżość, czystość i higienę. Nie dotyczy to wyłącznie żeńskiej części ludzkości. Czy jesteś kobietą czy mężczyzną utrzymanie prawidłowej higieny intymnej jest dużo łatwiejsze i prostsze jeśli korzystasz z mydła i wody.Powód 10. To bezkonkurencyjny produkt

DO GÓRY

.::  czysto, szybko, zdrowo i przyjemnie  ::  nowoczesne toalety z funkcją bidetu  ::.