10 powodów, dla których w Twoim domu powinna znaleźć się bidetotoaleta Aquapurit


Powód 3. Utrzymanie bidetotoalety w czystości

W odróżnieniu od Twojej dotychczasowej toalety bidetotoaleta akuapurit posiada szereg cech pozwalających na dużo łatwiejsze utrzymanie w czystości muszli klozetowej.

Kształt toalety ułatwiający jej mycie
Bidetotoletę aquapurit zaprojektowano tak aby posiadała proste i obłe kształty bez zbędnych zagłębień i zakamarków, w których szybko gromadzi się brud i chorobotwórcze bakterie. Dzięki temu dużo łatwiej utrzymasz swoją toaletę w idealnej czystości.
Zobacz
Szybkodemontowalna deska
Aquapurit posiada szybkodemontowalną deskę, zdejmowaną prostym ruchem bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Ten wynalazek pozwoli Ci bez trudu wyczyścić trudnodostępne miejsca pod deską w każdej chwili.
Umyj wnętrze muszli gorącą wodą
Zainstalowana w bidetotoalecie dysza pozwala na mycie wnętrza muszli ciepłą wodą a nawet wrzątkiem. Dzięki temu nawet bez użycia żrących detergentów utrzymanie w czystości wnętrza muszli jest o wiele łatwiejsze niż przy użyciu wyłącznie zimnej wody.
Zapach mydła w toalecie
Użytkowanie bidetotoalety z mydłem lub innymi środkami do higieny intymnej w naturalny sposób ogranicza występowanie niemiłych zapachów pojawiających w tradycyjnych toaletach.Powód 10. To bezkonkurencyjny produkt

DO GÓRY

.::  czysto, szybko, zdrowo i przyjemnie  ::  nowoczesne toalety z funkcją bidetu  ::.