10 powodów, dla których w Twoim domu powinna znaleźć się bidetotoaleta Aquapurit


Powód 6 - Jakość wykonania

Wychodzimy z założenia, że nasz produkt ma służyć Tobie i Twojej rodzinie na długie lata. Zdajemy sobie sprawę, że bezawaryjność i dobry wygląd bidetotoalety długo po jej zakupie wiąże się z bezkompromisowym podejściem do jakości komponentów zastosowanych do jej produkcji.

Naszym produktom dajemy gwarancję aQuality co oznacza, że spełniają one wysokie standardy jakościowe. Jakie?

W urządzeniach oferowanych przez Aquapurit znajdziesz najbardziej zaawansowane rozwiązania na rynku. Na pewno zainteresuje Cię to, że:

 • Ceramika, z której wykonane są bidetotoalety aquapurit spełnia wysokie standardy .
  Jest odporna na ścieranie, odbarwienia, działanie kwasów i zasad. Wysoka jakość szkliwa powoduje, że bidetotoaleta jest łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji a jednocześnie bardzo przyjemna w dotyku.

  Właściwie dobrany skład mieszanki ceramicznej,
  zaawansowane metody wypalania,
  dbałość i nadzór podczas procesu produkcyjnego
  sprawiają, że bidetotoalety Aquapurit zachowują swój wygląd i trwałość przez lata .

 • Deska sedesowa bidetotoalety wykonana jest z duroplastu

  Duroplast to twardy i nieelastyczny materiał właściwościami przypominający połączenie metalu i ceramiki. Największą jego zaletą jest jego estetyczny wygląd, trwałość i zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne. Duroplast nie pęka, nie zarysowuje się i długo zachowuje swój kolor.

  Uszkodzeniom przy otwieraniu i zamykaniu deski zapobiegają podkładki z doskonale amortyzującego elastomeru oraz system wolnoopadający działający w obie strony !

 • Solidność i trwałość
  na wiele cykli otwierania deski

  dzięki mocnym zawiasom wykonanym z metalu

  Mocne i trwałe zawiasy są jednocześnie bardzo łatwe do zdemontowania bez użycia jakichkolwiek narzędzi !

 • Produkty Aquapurit pochodzą z najlepszych, renomowanych, europejskich fabryk produkujących ceramikę oraz armaturę sanitarną.
  W naszej ofercie próżno szukać taniej chińskiej ceramiki o niskiej jakości, która masowo zalega na półkach marketów budowlanych.

  Produkty Aquapurit są dowodem na to, że kompromis pomiędzy rewelacyjną jakością a atrakcyjną ceną jest możliwy.Powód 10. To bezkonkurencyjny produkt

DO GÓRY

.::  czysto, szybko, zdrowo i przyjemnie  ::  nowoczesne toalety z funkcją bidetu  ::.