10 powodów, dla których w Twoim domu powinna znaleźć się bidetotoaleta Aquapurit


Powód 4. Ergonomia

Bidet w bloku, bidet w niewielkim mieszkaniu?

W wielu polskich mieszkaniach podstawowym problemem jest przestrzeń, której po prostu brakuje. Mieszkanie w bloku często oznacza małą łazienkę. Popularnym rozwiązaniem jest również toaleta, która jako osobne, oddzielone od łazienki pomieszczenie nie przekracza powierzchni 1,5 m2 !

Bidet a mała łazienka

Z kolei bidet to przecież jeszcze jedna muszla, która musi znaleźć swoje miejsce tuż obok sedesu. Z tych względów bidet uważany był dotychczas za luksus dostępny tylko dla wybranych. Dobrodziejstwo zarezerwowane dla właścicieli domów jednorodzinnych i dużych mieszkań. Trudno sobie przecież wyobrazić aby w typowej- czyli raczej niewielkiej łazience- znaleźć miejsce na dodatkowy, słusznych gabarytów „sprzęt”...

...ale i na ten problem jest już rozwiązanie.

Bidet w małej łazience

Bidetotoaleta to nowoczesne urządzenie sanitarne dzięki któremu możesz korzystać z dobrodziejstw w pełni funkcjonalnego bidetu nawet jeśli mieszkasz w niewielkim mieszkaniu. Kompaktowe wymiary bidetotoalety sprawiają, iż możesz ją zamontować w każdej, nawet najmniejszej łazience. Teraz jeśli chcesz możesz mieć toaletę i bidet mieszkając w bloku. Bez kompromisów i bez kompleksów.

Fakt, iż biedetotoaleta nie wymaga dodatkowego miejsca w łazience jest nie do przecenienia. Jednak to nie wszystko. Najważniejsza jej zaleta kryje się gdzie indziej. Zobacz w jak komfortowy i ergonomiczny sposób się jej używa.
Wstecz
Bidetotoaleta w domu jednorodzinnym?

Dla tych z Państwa, którzy nie narzekają na brak miejsca w swoim domu bidetotoaleta będzie również niezastąpionym rozwiązaniem. Dlaczego? Powodów jest kilka:

Przede wszystkim jest to rozwiązanie, które można zastosować w mniejszych łazienkach (gościnnych lub dodatkowych łazienkach na piętrze). W tych z reguły mniej przestronnych pomieszczeniach nie musisz rezygnować z możliwość korzystania z bidetu wyłącznie z uwagi na ich niewielką powierzchnię.

WC-bidet w dużej łazience

toaleta z funkcją bidetu w dużej łazience

Jeśli zdecydujesz zainstalować aquapurit w swojej głównej łazience jest to rozwiązanie dużo tańsze. Koszt zakupu bidetotoalety będzie niższy od zakupu 2 osobnych urządzeń jakimi są bidet i toaleta, zakupu 2 stelaży oraz wykonania 2 oddzielnych instalacji wodno-kanalizacyjnych. Szczegółowe informacje o korzyściach cenowych znajdziesz w zakładce Cena.

Bidetotoaleta w dużej łazience

Jeśli czystość w Twojej łazience ma dla Ciebie równie istotne znaczenie to z praktycznego punktu widzenia posiadanie biedetotoalety wiąże się z tym, iż jest to zawsze o jeden sprzęt mniej, który będzie ulegał zabrudzeniom i o jeden sprzęt mniej do utrzymania w czystości. Z własnej praktyki wiesz, iż bidet i toaleta są miejscami, które w łazience ulegają najszybciej największym zabrodzeniom.

Jednak to nie wszystko co przemawia na korzyść bidetotoalety. Najważniejsza jej cecha kryje się gdzie indziej.
Zobacz w jak komfortowy i ergonomiczny sposób się jej używa.
Wstecz
Bidetotoaleta. Wyjątkowa wygoda użytkowania i prostota obsługi

Dysza kierująca prawidłowo strumień wody
Ergonomia użytkowania bidetotoalety polega na tym, iż dysza umiejscowiona jest dokładnie tam gdzie trzeba- wewnątrz muszli, na tylnym jej obrzeżu. Dzięki temu uzyskujemy możliwość bardzo ergonomicznego ustawienia wody i podmywanie okolic intymnych strumieniem skierowanym „od dołu”. Z kolei w tradycyjnym bidecie bateria znajduje się dużo wyżej - stoi na muszli co sprawia, że strumień wody obmywa ciało w nie do końca przez nas oczekiwany sposób bo „od góry”.

Zawsze optymalnie umiejscowiony zawór baterii
Zawór baterii bidetotoalety osadzony jest w ścianie obok muszli na wysokości swobodnie opuszczonej ręki. Takie umiejscowienie zapewnia wygodny i bardzo ergonomiczny dostęp do baterii bez względu na to czy korzystamy z urządzenia przodem czy tyłem. Inaczej rzecz się ma w przypadku tradycyjnego bidetu, w którym umiejscowienie baterii bidetowej pozwala na wygodne korzystanie z bieżącej wody jedynie w pozycji przodem do strumienia.

Nie musisz przesiadać się z sedesu na bidet
W odróżnieniu do tradycyjnego zestawu składającego się bidetu i toalety, bidetotoaleta nie wymusza na Tobie konieczności zmiany miejsca ani pozycji zajmowanej na toalecie w przypadku kiedy po załatwieniu potrzeby fizjologicznej chcesz skorzystać z funkcji mycia. To duże udogodnienie, które w połączeniu z pozostałymi wymienionymi powyżej cechami sprawia, iż korzystanie z bidetotoalety jest proste, intuicyjne i całkowicie bezproblemowe.

Przyjemna w dotyku deska zamiast zimnej ceramiki
Równie ważną cechą, która wpływa na komfort użytkowania bidetotoalety jest to, że korzystając z funkcji mycia możesz używać aquapurit siedząc na przyjemnej w dotyku desce a nie na chłodnej, wilgotnej ceramice jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego bidetu.

Będziesz zaskoczony, kiedy doświadczysz uczucia, jak bardzo ergonomiczne są rozwiązania, które zostały zastosowane w bidetotoalecie aquapurit. Obsługa bidetotoalety jest przez to nie tylko niezwykle intuicyjna i bezproblemowa ale również nadzwyczaj przyjemna i komfortowa.
Równie niewiarygodne dla Ciebie będzie również to, jak mała i niewielka dysza umieszczona w zupełnie niewykorzystywanym dotychczas miejscu Twojej toalety potrafi przyczynić się do tak wielkiej zmiany podnosząc poziom higieny intymnej Twojej rodziny do nieznanego dotychczas poziomu.
WsteczPowód 10. To bezkonkurencyjny produkt

DO GÓRY

.::  czysto, szybko, zdrowo i przyjemnie  ::  nowoczesne toalety z funkcją bidetu  ::.