10 powodów, dla których w Twoim domu powinna znaleźć się bidetotoaleta Aquapurit


Powód 8. Bezawaryjność

Bidet najwyższa jakość

Z uwagi na prostą, nieskomplikowaną budowę i brak zastosowania jakichkolwiek zaawansowanych rozwiązań bidetotoalety Aquapurit są praktycznie bezawaryjne . Jeśli prześledzisz budowę bidetotoalety sam dojdziesz do wniosku, że tu naprawdę nie ma się co zepsuć. Wszelkie ewentualne naprawy sprowadzać się mogą jedynie do wymiany takich elementów jak wężyk, dysza, bateria.

Jeśli już zajdzie taka potrzeba części te dostępne są w naszym sklepie. Wbrew pozorom to ważne. Dostępność części zamiennych powinna zwrócić Twoją uwagę w przypadku produktów konkurencyjnych, szczególnie tych importowanych z Japonii, Chin, USA.

Bardzo ważne jest również to, że wymiany można dokonać samemu lub skorzystać z pomocy hydraulika. Nie ma konieczności wysyłania urządzenia do specjalistycznego serwisu jak dzieje się to w przypadku innych bardziej złożonych urządzeń pełniących funkcją bidetu, które wymieniono w pkt 10. Ma to szczególne znaczenie w okresie pogwarancyjnym.

Generalnie jednak tego typu sytuacje są bardzo rzadkie a wpływ na nadmierne zużycie takich elementów jak wężyk, dysza, bateria ma głównie zła jakość wody i jej twardość.
Z pewnością zainteresuje Cię fakt, że dotychczas nie sprzedaliśmy żadnej części zamiennej pomimo, iż na wszelki wypadek posiadamy je w swojej ofercie. Wpływ na to ma nie tylko prostota konstrukcji bidetotoalety a również wysoka jakość materiałów użytych do jej produkcji, o czym pisaliśmy już wcześniej.Powód 10. To bezkonkurencyjny produkt

DO GÓRY

.::  czysto, szybko, zdrowo i przyjemnie  ::  nowoczesne toalety z funkcją bidetu  ::.